• Vizualizacija Fobx

  Vizualizacija Fobx

  Makro foto

 • Foto un video

  Foto un video

  Foto un video

  Iemūžinu svarīgākos mirkļus

 • Foto Fobx

  Foto Fobx

  Virtuālās 360° tūres

 • Joomla

  Joomla

Pakalpojumu klāsts

Nodarbojos ar dažāda veida vizuālo atainojumu.

 • Web dizains

  Web dizains

  Šobrīd nodarbojos ar mājas lapu izstrādi uz dažādām platformām: uz CMS (Joomla, Wordpress, PrestaShop, Open Cart, Virtuemart, Sommerce), uz HTML un ar Flash lapu izstrādi. Kā arī nodarbojos ar SEO korekciju.

  Lasīt tālāk

 • Administrēju CMS

  Administrēju CMS

  Satura vadības sistēma dod iespēju viegli veidot jaunas mājas lapas sadaļas un apakšsadaļas, mainīt to secību, ievietot un labot tekstus, attēlus un tabulas, kā arī dzēst iepriekš izveidotos elementus utt. Satura vadības sistēmu iespējams aizsargāt ar parolēm un dažādiem pieejas līmeņiem, sadalot atbildīgo darbinieku kompetences sakarā ar satura atjaunošanu un labošanu. Lai izstrādātu mājas lapu ar CMS, tas ir jāparedz jau no paša sākuma, lai laicīgi varētu pielāgot mājas lapas dizainu satura vadības sistēmai.

  Lasīt tālāk

 • 360° grādu virtuālā tūre

  360° grādu virtuālā tūre

  3D jeb 360° grādu arhitektūras vizualizācijas attiecas uz plašu jomu vizuālu attēlojumu, kas ataino konkrētu objektu. 360° vizualizācija nodrošina lielāku izpratni par objektu, vietu vai interjeru. Piemēram, 360° modelis mājai, dos personai izpratni, kā lasīt arhitektūras vai būvniecības rasējumus.

  Lasīt tālāk

 • Fotogrāfēju un filmēju

  Fotogrāfēju un filmēju

  Nodarbojos ar fotogrāfijas māksliniecisko izstrādi. -Dzimšanas dienas -kāzas, fotogrāfēšana vai filmēšana, -vecmeitu ballītes, -korporatīvās ballītes foto sesija -bērnu foto sesija, -ģimenes foto sesija, -topošo māmiņu foto sesija, -vecpuišu ballītes foto sesija, -fotoreportāžas, -kristības, Iespējama arī priekšmetu, apģērbu, auto, māju un telpu fotografēšana. Foto pēcapstrāde.

  Lasīt tālāk

 • Vizualizācija

  Vizualizācija

  Izmantojot jaunāko datorgrafikas tehnoloģiju sniegtās iespējas, tiek iegūtas realitātei atbilstošas objektu trīsdimensionālas vizualizācijas: telpu, ēku, objektu vai interjera projektiem un individualām vajadzībām. Ar augsta līmeņa 3D vizualizācijām tiek iegūts skaidrs vizuāls skatījums, lai iegūtu oriģinālu, harmonisku, ērtu un pārskatāmu risinājumu. Piemēram, vēl ilgi pirms remontdarbu sākšanas, izmantojot modernas tehnoloģijas, tiek sniegta iespēja ieraudzīt un saprast telpu nākotnes vīziju.

  Lasīt tālāk

Pēdējie darbi


 

http://videonoverosana.lv/
videonov.jpg

Videonovērošanas sistēmas

Kāzu foto
IMG_4634.jpg

Kāzu foto

rotuplava.lv/
rotu_plava.jpg

Rotu pļava - rotu darinājumi

Baseins
joomlavs.jpg

Baseinu celtniecība, un uzturēšana.

http://www.youtube.com/watch?v=GYzGeby4Mg8&autoplay=1&loop=1&controls=0&showinfo=0&playlist=GYzGeby4Mg8&start=100
dimantuk.jpg

Izklaides  un atpūtas komplekss

Jumti
jumti.jpg

Jumiķi un celtniecība

Aplv
joomlavs.jpg

Autotirgotājs - Autoserviss

virtuālās tūres
virtualtur2.jpg

Veidoju  virtuālās tūres

3d
3d.jpg

3D vizualizācija